Otázky a odpovědi

Kolik strážců potřebuji pro jednoho člověka?

Záleží na tom, jak často jste zvyklí ponožky prát. Ideálně doporučujeme 14 strážců (2 balení po sedmi kusech) na osobu, abyste mohli vyprat jednu várku na 14 dní dopředu. Pokud perete jednou týdně, vystačíte se 7 kusy na osobu. Nákup většího počtu strážců se vám ale vyplatí ekonomicky.

Je strážce ponožek do všech praček?

Ano, strážce ponožek je vhodný do jakékoli pračky. Odolá obvyklým teplotám 60 °C, pracím prostředkům i pokušení se poškodit například ždímáním. Věrně sloužit vám dokonce bude i v případě, že by po dlouhodobém používání ztratil svůj dokonalý tvar.

Neobarví mi strážce ponožek prádlo?

Rozhodně ne. Strážce je z velmi kvalitního materiálu a prádlo vám nijak nepoškodí ani barvou ani mechanicky.

Existují různé druhy strážců?

Na všechny velikosti ponožek stačí univerzální model strážce, ale nabízíme ho v několika barevných provedeních, což ocení zejména rodiny, v kterých si více členů oblíbilo stejné ponožky. Díky barevnému odlišení strážci již při odkládání do špíny tak po vyprání odpadne poměřování velikostí a obvyklé dohadování, čí je který kousek.

Jaká je životnost strážce ponožek?

Upřímně – nevíme. Díky pečlivě vybíraným materiálům je opravdu dlouhá a během testování se nám nepodařilo opotřebit strážce tak, aby dosloužil.

Máte další otázky? Sem s nimi.

4 + 5 =